Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Виховна робота

Напередодні свята всіх закоханих в 6 класі пройшла класна година "Амурні справи". В ході інтерактивної гри учні відгадували ребуси, пісні, крилаті вислови з літературних творів за тематикою заходу. Вкінці побажали один одному , в майбутньому, знайти своє справжнє кохання!

У 7 класі була проведена виховна година "Стоп-наркотик". Учні переглянули відео про негативний вплив наркотичних засобів на організм людини, а також самі запропонували альтернативу таким "задоволенням", віддаючи перевагу здоровому способу життя.

8 лютого у 10 класі було проведено виховну годину «Моя професія – моє майбутнє». Учні розвивали вміння планувати і досягати професійних цілей, розширювали уявлення про різні професії , формували позитивне ставлення до праці.

Світ професій – незвичайний світ, у якому живуть не просто люди, а представники різних професій. Непомітно пролітають чудові шкільні роки. І сьогодні перед учнями як 11-х, так і 9-х класів стоїть непросте питання: “Ким бути?”. Тому, 1 лютого, в рамках профорієнтаційної роботи в 9 класі було проведено виховну годину на тему «Цікавий світ професій», щоб допомогти учням визначитися з майбутнім вибором. Адже професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному терені, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. “Всі професії важливі, всі професії потрібні”, – говориться в старій приказці. І це правда.  Найголовніше – серед безлічі професій знайти свою, удосконалюватися в ній і приносити користь людям.

До дня Безпечного Інтернету була присвячена класна година в 6 класі. Учні зробили власні висновки щодо того, наскільки захищені їх профілі та наскільки безпечною є їх поведінка у соціальних мережах. Розробили "Правила безпечної поведінки в Інтернеті" для молодших класів. А також поповнили свій словничок новими словами.

4 лютого 2021р.  в 4 класі проведено виховну годину на тему  “Козацькому роду нема переводу».Учні ознайомлювалися з побутом, укладом життя, вірою та традиціями козаків, виховуючи почуття національної самосвідомості.